Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Stejný, jako všechny ostatní scruby z Calthy, prostě báječný :-)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Všechny scruby z Calthy jsou super, ale tento miluju úplně nejvíc. Voní tak úžasně, že při prvním použítí jsem měla co dělat, abych ho nesnědla :-) A nejen, že odstraní z pokožky odumřelé buňky, ale také zanechá na pokožce takový jemný film, který si přímo říká o pohlazení :-)

Terezie Suchánková, 
Olomouc, 
23. 2. 2016

Dobrý den, na vaše stránky jsem narazila při hledání tuhých šamponů s konkrétními složkami jako je lopuch a vrba. Ihned jsem si objednala váš tekutý šampon (ten tuhý ještě nebyl v nabídce) a musím říct, že splnil moje očekávání nadmíru. Vlasy mám po něm opravdu objemné a někdy mám dokonce problém je ukočírovat :) Na druhou stranu je pro mě obsah lahvičky malý, mám dlouhé vlasy a pro jejich umytí jsem musela použít větší množství, takže mi vystačil tak na 14 dní. Taky mě překvapilo, že vůbec nepěnil, takže i pro to jsem měla pocit, že šampon není nanesen pořádně na celé hlavě a s tím i ta spotřeba většího množství. Proto jsem si tentokrát u vás objednala šampon stejného složení, ale tuhý - myslím, že vydrží déle. Tuhé šampony používám více jak rok a ke komerčním značkám bych se už nevrátila. Chtěla jsem vám jen napsat, že vašemu vyrábění fandím (sama si vyrábím kosmetiku) a moc mě těší, že právě takové výrobky pochází z mého rodiště - Olomouce :)

Lucie Veselá, 
Bystročice, 
21. 7. 2015

Krém jsem si zakoupila hned, jak jsem zjistila, že hřebíček účinkuje na problematickou pleť  (s kterou mám v posledních měsících velké problémy) - to už jsem za sebou měla různé pokusy po konzultacích v lékárnách - kde byl účinek vždy nulový. Je to pro mně jediný přípravek, který okamžitě zabírá na zanícená místa a opravdu hojí, je příjemný, nemastný a krásně voní. Nyní mohu zhodnotit i po delším používání a problémy jsou opravdu pryč. Pleť je hezká, bez pupínků, nezanícená, žádné červené fleky. V době velkých potíží jsem používala v kombinaci s hřebíčkovým či levandulovým mýdlem od Caltha - které pleť úžasně vyčistilo. Nyní používám na pleť pouze mýdlo a krém od Caltha a nic dalšího nepotřebuji

Lenka Andělová, 
Břeclav, 
13. 11. 2015

Mockrát děkuji za mýdlo z kozího mléka. Po narození naši dnes 20ti měsíční dcery jsme měli problém sehnat něco na její citlivou kůži. Po vyzkoušení všech 'značkových' výrobků, po kterých se osypávala, mi kamarádka doporučila vyzkoušet vaše mýdlo z  kozího mléka a od té doby nepoužíváme nic jiného. Já sama jsem upustila od všech možných gelů a mýdel a umývám se pouze tímto. Nevysušuje kůži a proto není potřeba ani krém či olejíček.
Děkuji a vřele doporučuji!