Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Uživatelka Fleru, 
2. 12. 2015

Neměla jsem ráda mýdla, ale změnila jsem názor.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Od chvíle, kdy jsem si donesla domů první mýdlo z Calthy, tak je používám místo sprchového gelu a vzhled, hladkost a jemnost pokožky se mi zlepšila minimálně o 100 %. Vždycky jsem mívala, minimálně v zimě, suché šupinky na lýtkách, ale když používám ve sprše mýdlo z Calthy, tak to vůbec nehrozí a navíc nepotřebuji ani moc používat tělový krém. 

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Z počátku je trošku tuhé, ale když si ho nanesete třeba na ruce a pořádně ho promnete, tak se vám odmění jemnou a hydratovanou pokožkou. Ideální na nadcházející zimní období.

Laďka Ebenstreitová, 
23. 2. 2016

Děkuji za velmi kvalitní krémy od Vás, které ráda používám, s pozdravem a přáním všeho dobrého do nového roku

Uživatelka Fleru, 
13. 1. 2016

Zubní pasty bez fluoru opravdu všem doporučuji, nemáme zapotřebí čistit si zuby jedem :)) moc děkuji, paní Michaelo!