Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Lucie Veselá, 
Olomouc, 
30. 1. 2017

Jinak, co se týče deodorantů, tak je to vedle všech Tvých produktů další bomba! Nic úžasnějšího jsem neměla, ačkoliv jsem k prvnímu testování přistupovala s nohama na zemi, neboť jakýkoliv deodorant na přírodní bázi, co jsem kdy zkoušela, stál za houby. U těch chemických jsem je musela používat často minimálně 2x denně, ale ten Tvůj stačí nanést ráno a vydrží celý den, a to se fakt nezastavím. Zvládá maximální fyzickou zátěž, ale i pocení ve stresových situacích, což jen tak ledajaký neumí. Děkuji, děkuji, děkuji.

Dáša Váňová, 
Praha, 
21. 3. 2017

Ohledně Vašeho přírodního balzámu na rty musím říct, že jsem s ním nadmíru spokojená. Je opravdu vláčný a chrání mi rty tak, jak má. Nevysušuje je tak jako jiné přírodní balzámy. Vlastně mě zachránil na přelomu ledna a února, kdy jsem měla po dvou typech jiných balzámů rty přesušené, až mi začaly praskat. Samozřejmě zima tomu moc nepřidávala. Měla jsem pocit silného pálení. To po používání Vašeho balzámu postupně vymizelo, o bezobalové možnosti doplňování nemluvě. A ještě jednou velkou předností Vašeho balzámu je, že se při mazání neroztéká a velmi dobře se otáčí (některé balzámy se protáčejí). Navíc i déle vydrží.

Jiřina Dlabková, 
Česká Třebová, 
17. 11. 2015

Mám Vaše mýdla moc ráda, už se na ně těším, docházejí :)

Assma Stagl, 
Wolkersdorf, Rakousko, 
17. 11. 2015

balíček přišel včera a opravdu jsem nadšená....ty mýdla jsou úžasně voňavé, kombinace perfektní, krásné etikety a baleni... proste na jedničku s hvězdičkou... to badyánové mýdlo je opravdu výborný nápad... ta vůně... nádhera... šampon taky krásně voní, já ho vzala ze zvědavosti a jsem nadšená... ten co jsem objednala u jiné paní jsem použila jednou... to jsem byla dost zklamaná... ten váš je úplně jiný... příjemný voňavý a dobře se nanáší... opravdu moc chválím a těším se brzo na další objednávku…

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Od chvíle, kdy jsem si donesla domů první mýdlo z Calthy, tak je používám místo sprchového gelu a vzhled, hladkost a jemnost pokožky se mi zlepšila minimálně o 100 %. Vždycky jsem mívala, minimálně v zimě, suché šupinky na lýtkách, ale když používám ve sprše mýdlo z Calthy, tak to vůbec nehrozí a navíc nepotřebuji ani moc používat tělový krém.