Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Romana Šebková, 
Praha, 
10. 11. 2017

Ještě Vám musím napsat, že jsem již vyzkoušela deodorant Fresh a je opravdu báječný a účinný, jak psaly ženy na Vašem webu. Trochu jsem se bála, jestli opravdu vydrží celý den  - už jsem měla jednu špatnou zkušenost s jiným přírodním přípravkem. Musím ale říct, že ten Váš FAKT vydrží!!! Proto si objednávám další :-)

Uživatelka Fleru, 
25. 8. 2015

Nechala jsem si trochu čas, abych mohla mýdla vyzkoušet, a jsem naprosto nadšená. Krásná vůně, která vydrží po celou dobu používání a krémově hustá pěna. Koupel s Vašimi produkty je opravdu pohádka. Jakmile dopotřebuji vrátím se pro novou zásobu!

Terezie Suchánková, 
Olomouc, 
23. 2. 2016

Dobrý den, na vaše stránky jsem narazila při hledání tuhých šamponů s konkrétními složkami jako je lopuch a vrba. Ihned jsem si objednala váš tekutý šampon (ten tuhý ještě nebyl v nabídce) a musím říct, že splnil moje očekávání nadmíru. Vlasy mám po něm opravdu objemné a někdy mám dokonce problém je ukočírovat :) Na druhou stranu je pro mě obsah lahvičky malý, mám dlouhé vlasy a pro jejich umytí jsem musela použít větší množství, takže mi vystačil tak na 14 dní. Taky mě překvapilo, že vůbec nepěnil, takže i pro to jsem měla pocit, že šampon není nanesen pořádně na celé hlavě a s tím i ta spotřeba většího množství. Proto jsem si tentokrát u vás objednala šampon stejného složení, ale tuhý - myslím, že vydrží déle. Tuhé šampony používám více jak rok a ke komerčním značkám bych se už nevrátila. Chtěla jsem vám jen napsat, že vašemu vyrábění fandím (sama si vyrábím kosmetiku) a moc mě těší, že právě takové výrobky pochází z mého rodiště - Olomouce :)

Assma Stagl, 
Wolkersdorf, Rakousko, 
17. 11. 2015

balíček přišel včera a opravdu jsem nadšená....ty mýdla jsou úžasně voňavé, kombinace perfektní, krásné etikety a baleni... proste na jedničku s hvězdičkou... to badyánové mýdlo je opravdu výborný nápad... ta vůně... nádhera... šampon taky krásně voní, já ho vzala ze zvědavosti a jsem nadšená... ten co jsem objednala u jiné paní jsem použila jednou... to jsem byla dost zklamaná... ten váš je úplně jiný... příjemný voňavý a dobře se nanáší... opravdu moc chválím a těším se brzo na další objednávku…

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Krásně napíná pokožku a taky odstraňuje odumřelé buňky, používám ho nejradši při sprchování po sportu, protože je to ideální doplněk k zeštíhlení.