Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Uživatelka Fleru, 
30. 6. 2015

Objednala jsem mýdla a krém na obličej a hodnotila jsem pouze nákup. Zboží mohu hodnotit až teď. Moc to nedělám, ale musím moc a moc pochválit výrobky paní Calthy! Celý život se potýkám s problematickou pletí, střídavě používám chemii (zboží z lékárny) a střídavě přírodní kosmetiku. Hřebíčkový krém a mýdla mi s pletí udělaly zázrak a to je nepoužívám dlouho. Moc děkuji a doporučuji. Za mě 1*

Uživatelka Fleru, 
13. 1. 2016

Zubní pasty bez fluoru opravdu všem doporučuji, nemáme zapotřebí čistit si zuby jedem :)) moc děkuji, paní Michaelo!

Romana Šebková, 
Praha, 
10. 11. 2017

Ještě Vám musím napsat, že jsem již vyzkoušela deodorant Fresh a je opravdu báječný a účinný, jak psaly ženy na Vašem webu. Trochu jsem se bála, jestli opravdu vydrží celý den  - už jsem měla jednu špatnou zkušenost s jiným přírodním přípravkem. Musím ale říct, že ten Váš FAKT vydrží!!! Proto si objednávám další :-)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Voní trošku jako ovocná žvýkačka. Pleť je po něm krásně jemná a někdy, když si potřebuju ve sprše oholit nohy, tak to jde úplně samo, protože zanechává na pokožce jemný film, po kterém žiletka krásně klouže.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Dokonalé mýdlo po všech stránkách. Vypadá nádherně, voní nádherně a pleť je po něm jako znovuzrozená.