Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Anna Kuchařová, 
Olomouc, 
8. 7. 2015

Máme devět měsíců starou dceru. Vyhýbáme se dětským krémům, šamponům, opalovacím krémům, vlhčeným ubrouskům a jednorázovým plenám. Haninku umýváme vodou a mažeme zřídka pouze mandlovým olejem. V horkých dnech se ale občas nevyhneme zčervenání zadečku, zvlášť, když přes den dcera dlouho spí. Sama používám výhradně kosmetiku Caltha. Vím, že složení naprosto odpovídá požadavkům na přírodní kosmetiku bez zbytečných chemikálií a aditiv často ohrožujících zdraví. Měla jsem proto velikou radost, když v sortimentu přibyl dětský krém na podrážděnou dětskou pokožku obsahující zinek, lanolin a měsíček. Krém se výborně vstřebává, neruší v něm žádná parfemace a hlavně velice rychle a účinně zklidní podrážděnou pokožku. Můžu vřele doporučit všem maminkám.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Voní trošku jako ovocná žvýkačka. Pleť je po něm krásně jemná a někdy, když si potřebuju ve sprše oholit nohy, tak to jde úplně samo, protože zanechává na pokožce jemný film, po kterém žiletka krásně klouže.

Terezie Suchánková, 
Olomouc, 
23. 2. 2016

Dobrý den, na vaše stránky jsem narazila při hledání tuhých šamponů s konkrétními složkami jako je lopuch a vrba. Ihned jsem si objednala váš tekutý šampon (ten tuhý ještě nebyl v nabídce) a musím říct, že splnil moje očekávání nadmíru. Vlasy mám po něm opravdu objemné a někdy mám dokonce problém je ukočírovat :) Na druhou stranu je pro mě obsah lahvičky malý, mám dlouhé vlasy a pro jejich umytí jsem musela použít větší množství, takže mi vystačil tak na 14 dní. Taky mě překvapilo, že vůbec nepěnil, takže i pro to jsem měla pocit, že šampon není nanesen pořádně na celé hlavě a s tím i ta spotřeba většího množství. Proto jsem si tentokrát u vás objednala šampon stejného složení, ale tuhý - myslím, že vydrží déle. Tuhé šampony používám více jak rok a ke komerčním značkám bych se už nevrátila. Chtěla jsem vám jen napsat, že vašemu vyrábění fandím (sama si vyrábím kosmetiku) a moc mě těší, že právě takové výrobky pochází z mého rodiště - Olomouce :)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Děti je prostě milují :-)

Uživatelka Fleru, 
9. 2. 2016

Přesně to, co jsem hledala:-)!!! Moc děkuji za rychlost!!