Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Krásně napíná pokožku a taky odstraňuje odumřelé buňky, používám ho nejradši při sprchování po sportu, protože je to ideální doplněk k zeštíhlení.

Laďka Ebenstreitová, 
23. 2. 2016

Děkuji za velmi kvalitní krémy od Vás, které ráda používám, s pozdravem a přáním všeho dobrého do nového roku

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Svou nádhernou vůní připomíná Vánoce a stejně jako všechna mýdla z Calthy je po něm pokožka krásná a není třeba ani tolik používat tělové krémy.

Dáša Váňová, 
Praha, 
21. 3. 2017

Ohledně Vašeho přírodního balzámu na rty musím říct, že jsem s ním nadmíru spokojená. Je opravdu vláčný a chrání mi rty tak, jak má. Nevysušuje je tak jako jiné přírodní balzámy. Vlastně mě zachránil na přelomu ledna a února, kdy jsem měla po dvou typech jiných balzámů rty přesušené, až mi začaly praskat. Samozřejmě zima tomu moc nepřidávala. Měla jsem pocit silného pálení. To po používání Vašeho balzámu postupně vymizelo, o bezobalové možnosti doplňování nemluvě. A ještě jednou velkou předností Vašeho balzámu je, že se při mazání neroztéká a velmi dobře se otáčí (některé balzámy se protáčejí). Navíc i déle vydrží.

Jaroslava Kučerňáková, 
22. 3. 2018

Chtěla bych velmi pochválit váš oční krém s kys. hyaluronovou a kofeinem. Je naprosto úžasný - výborné složení, skvělá konzistence, krásně a příjemně se nanáší i roztírá, decentní líbivá vůně, absolutně nedráždí oči, je to báječné oční pohlazení, které jsem nezažila už hodně dlouho. Jen tak dál!