Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Klára Ostrčilíková, 
Zlín, 
23. 2. 2016

Díky za to, co děláte, a že Vám není lhostejné, co si člověk na sebe "napatlá" :-). Ono jde vše přes kůži přímo do krve a když člověk vidí složení u téměř většiny produktů nabízených v obchodech, tak je to docela nemilé. Ale naštěstí jsou tady světýlka ve tmě, která dělají věci pro dobro nás samých.

Uživatelka Fleru, 
25. 8. 2015

Nechala jsem si trochu čas, abych mohla mýdla vyzkoušet, a jsem naprosto nadšená. Krásná vůně, která vydrží po celou dobu používání a krémově hustá pěna. Koupel s Vašimi produkty je opravdu pohádka. Jakmile dopotřebuji vrátím se pro novou zásobu!

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Voní trošku jako ovocná žvýkačka. Pleť je po něm krásně jemná a někdy, když si potřebuju ve sprše oholit nohy, tak to jde úplně samo, protože zanechává na pokožce jemný film, po kterém žiletka krásně klouže.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Krásně voní a jsou perfektním dárkem pro někoho, koho máte rádi :-)

Jiřina Dlabková, 
Česká Třebová, 
17. 11. 2015

Mám Vaše mýdla moc ráda, už se na ně těším, docházejí :)