Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Uživatelka Fleru, 
30. 6. 2015

Objednala jsem mýdla a krém na obličej a hodnotila jsem pouze nákup. Zboží mohu hodnotit až teď. Moc to nedělám, ale musím moc a moc pochválit výrobky paní Calthy! Celý život se potýkám s problematickou pletí, střídavě používám chemii (zboží z lékárny) a střídavě přírodní kosmetiku. Hřebíčkový krém a mýdla mi s pletí udělaly zázrak a to je nepoužívám dlouho. Moc děkuji a doporučuji. Za mě 1*

Jiřina Dlabková, 
Česká Třebová, 
17. 11. 2015

Mám Vaše mýdla moc ráda, už se na ně těším, docházejí :)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Krásně voní a jsou perfektním dárkem pro někoho, koho máte rádi :-)

Jarmila Plšková, 
Zlín, 
23. 6. 2015

Zdravím Michaelo,
musím Vám napsat, že hydratační krém je skvělý, lehce se vstřebává, nenapíná pleť, lepší jsem neměla ani od prémiových značek.
A mýdla jsou také výborná, od dětství mám ke klasickým mýdlům odpor, protože vysušovala pokožku, takže jsem ráda, že jsem to prolomila.
Přeji Vám, ať se daří.

Klára Ostrčilíková, 
Zlín, 
23. 2. 2016

Díky za to, co děláte, a že Vám není lhostejné, co si člověk na sebe "napatlá" :-). Ono jde vše přes kůži přímo do krve a když člověk vidí složení u téměř většiny produktů nabízených v obchodech, tak je to docela nemilé. Ale naštěstí jsou tady světýlka ve tmě, která dělají věci pro dobro nás samých.