Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Děti je prostě milují :-)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Výborný přírodní balzám, který voní i chutná po medu :-) Krásně zvláční rty, pokud ho dřív nesníte.

Klára Ostrčilíková, 
Zlín, 
23. 2. 2016

Díky za to, co děláte, a že Vám není lhostejné, co si člověk na sebe "napatlá" :-). Ono jde vše přes kůži přímo do krve a když člověk vidí složení u téměř většiny produktů nabízených v obchodech, tak je to docela nemilé. Ale naštěstí jsou tady světýlka ve tmě, která dělají věci pro dobro nás samých.

Iva Nekardová, 
Olomouc, 
28. 4. 2015

Dobrý den,
Navedla mě na Vás moje kolegyně a kamarádka AŠ a již jsem ozkoušela některá vaše mýdla a hlavně krém na strie. Ten vám chci obrovsky vychválit. Mám týden do porodu a na břiše, prsou a bocích nemám jedinou prasklinku (přibrala jsem 18 kilo prakticky jen do břicha a prsou)! Navíc se mi výrazně zlepšila pleť v dekoltu, která byla vždy mojí problematickou partií. Používám krém denně od konce druhého měsíce těhotenství a tato péče se mi velice vyplatila. Vaše výrobky jsou skvělé a hlavně fungují. Moc děkuji za to co děláte.

Anna Kuchařová, 
Olomouc, 
8. 7. 2015

Máme devět měsíců starou dceru. Vyhýbáme se dětským krémům, šamponům, opalovacím krémům, vlhčeným ubrouskům a jednorázovým plenám. Haninku umýváme vodou a mažeme zřídka pouze mandlovým olejem. V horkých dnech se ale občas nevyhneme zčervenání zadečku, zvlášť, když přes den dcera dlouho spí. Sama používám výhradně kosmetiku Caltha. Vím, že složení naprosto odpovídá požadavkům na přírodní kosmetiku bez zbytečných chemikálií a aditiv často ohrožujících zdraví. Měla jsem proto velikou radost, když v sortimentu přibyl dětský krém na podrážděnou dětskou pokožku obsahující zinek, lanolin a měsíček. Krém se výborně vstřebává, neruší v něm žádná parfemace a hlavně velice rychle a účinně zklidní podrážděnou pokožku. Můžu vřele doporučit všem maminkám.